O nas

„Gdy praca jest przyjemnością, przynosi wiele radości, która udziela się innym”

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego i miłośnikiem aktywnego spędzania wolnego czasu. Rozpoczynając swoją „karierę” nauczycielską byłem pełen obaw czy będę umiał sprostać trudnemu zadaniu nauczania i wychowywania swoich uczniów. Szybko jednak zauważyłem, ze obawy zostały zastąpione wielką fascynacją tym co robię, a to pociąga za sobą zaciekawienie dzieci tym, co chcę im przekazać. Dodatkowo tworzy w czasie lekcji dobrą atmosferę.

Od kilkunastu lat w czasie wakacji zajmuję się prowadzeniem obozów żeglarskich dla dzieci i młodzieży. Opierając się na zdobytym doświadczeniu zajmowałem się organizacją i prowadzeniem obozów narciarskich i żeglarskich dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Katolicką Szkołę Podstawową im. Św. Jadwigi Królowej w Krakowie, podczas których w nieco luźniejszej niż w szkole atmosferze wspólnie uczyliśmy się i bawiliśmy.

Łącząc doświadczenia z działalności lekcyjnej i pozaszkolnej postanowiłem pod własnym szyldem nadal zaszczepiać wśród dzieci i młodzieży chęć do aktywności fizycznej i czerpania z niej radości. Tak powstała firma KriSport, której celem jest w atmosferze dobrej zabawy uczyć jak można aktywnie spędzić czas wolny, przekazywać umiejętności do tego aby robić to dobrze i bezpiecznie, a poprzez wprowadzanie elementów rywalizacji dopingować do podnoszenia własnych umiejętności.

Dobra zabawa nie męczy. Opierając się na tej maksymie staram się współpracować z ludźmi, dla których podobnie jak dla mnie rzetelna praca i czas spędzony z dziećmi jest dobrą zabawą i dopinguje do jeszcze większego wysiłku.

Cel:

Jesteśmy grupą ludzi, którzy nie lubią nudy. Cenimy sobie czas spędzony aktywnie i jest on dla nas najlepszą rozrywką. Podczas tej aktywności zdobywamy wiele nowych doświadczeń i łączymy bezpieczeństwo z dobrą zabawą.

Od lat pracujemy z dziećmi i wiemy, ze te które maja możliwość rozwijania swoich zainteresowań są szczęśliwsze. Dzieci, które podczas nauki dobrze się bawią szybciej się uczą. Pamiętamy tę zależność z własnego dzieciństwa i podczas naszych zajęć staramy się tworzyć warunki do dobrej zabawy, która czyni naukę ciekawą i przyjemną.

Nauka to również stawianie wyzwań przed dziećmi, a ich realizacja przynosi uczniom ogromną satysfakcję. Łącząc naukę i zabawę staramy się stawiać przed dziećmi zadania, które będą dla nich radosne i będą możliwe do zrealizowania pobudzając je do rozwoju nie tylko fizycznego.

Zakres działalności:

Żyjemy w części świata, gdzie pory roku bardzo różnią się od siebie. Propagując wśród dzieci, młodzieży i dorosłych aktywne formy spędzania czasu wolnego, chcemy pokazać możliwości uczynienia każdej z pór roku atrakcyjną i dającą okazję do aktywności fizycznej.

W okresie letnim przybliżamy naszym klientom możliwości spędzenia czasu nad wodą i w terenie leśnym. Organizujemy:

W okresie zimowym dajemy dzieciom możliwość zdobycia lub podniesienia swoich umiejętności narciarskich i snowboardowych organizując:

Działalność całoroczna to zajęcia weekendowe w terenie oraz w ciągu tygodnia na sali gimnastycznej i na pływalni.

1. Zajęcia w terenie:


2. Zajęcia na sali i na basenie:

Zapraszamy na zajęcia zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe, które pragną zdobyć lub podnieść swoje umiejętności w zakresie proponowanych przez nas form rekreacji. Chętnie pokierujemy rozwojem osób, które chcąc podnieść swoje umiejętności w celu rywalizacji z rówieśnikami na arenie sportowej.