NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA !!!

Krótka charakterystyka

Zapraszamy na zajęcia nauki od podstaw lub doskonalenia pływania. Zajęcia trwają od września 2021 do czerwca 2022 r.

Dzieci w wesołej atmosferze, pod okiem doświadczonych i lubianych instruktorów stawiają pierwsze kroki lub doskonalą posiadane umiejętności w dziedzinie pływania :-)

Organizator

KriSport, Oś. Kościuszkowskie 10/18, 31-858 Kraków

Charakterystyka

Zajęcia trwają od września 2021 do czerwca 2022 r. Dzieci w wesołej atmosferze, pod okiem doświadczonych i lubianych instruktorów stawiają pierwsze kroki lub doskonalą posiadane umiejętności w dziedzinie pływania :-)

Oferta

W roku szkolnym 2021 / 2022

       zapraszamy na kolejny cykl zajęć nauki i doskonalenia pływania.

 

        NA NASZYCH ZAJĘCIACH DZIECI W MAŁYCH GRUPACH I W MIŁEJ ATMOSFERZE OSWAJAJĄ SIĘ ZE ŚRODOWISKIEM WODNYM, UCZĄ SIĘ PODSTAWOWYCH SPOSOBÓW PRZEMIESZCZANIA SIĘ W WODZIE ORAZ ZDOBYWAJĄ UMIEJĘTNOŚĆ PŁYWANIA POSZCZEGÓLNYMI STYLAMI PŁYWACKIMI.

            ZAJĘCIA PROWADZONE BĘDĄ PRZEZ DOŚWIADCZONĄ I LUBIANĄ KADRĘ INSTRUKTORSKĄ W MAŁYCH GRUPACH (do 9 OSÓB) TWORZONYCH NA PODSTAWIE POSIADANYCH UMIEJĘTNOŚCI PŁYWACKICH. ZAJĘCIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH PROWADZONE BĘDĄ W GRUPACH DO 5 OSÓB.

ZAJĘCIA NA PŁYWALNI YMCA ROZPOCZYNAMY W PIĄTEK 17.09.2021. r. NATOMIAST NA BASENIE UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO OD WTORKU 21.09.2021.

W tym roku szkolnym zajęcia będą odbywać się w następujących terminach:

 1. Wtorek  16.00 – 16.45. basen Uniwersytetu Ekonomicznego -

Rakowicka 27, Kraków

grupa początkująca*,  średniozaawansowana** i zaawansowana***

 

2. Piątek – 16.00. – 16.45. basen YMCA, Krowoderska 8

grupa początkująca*,  średniozaawansowana** oraz  zaawansowana***

 

3. Niedziela - 17.30 - 18.15.basen Uniwersytetu Ekonomicznego -

Rakowicka 27, Kraków

grupa początkująca*,  średniozaawansowana** oraz  zaawansowana***

BYĆ MOŻE BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ UTWORZENIA GRUPY ZAJĘCIOWEJ NA PŁYWALNI UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W GODZINACH 18.15. – 19.00. JEDNAK POTWIERDZENIE TEJ INFORMACJI BĘDZIE MOŻLIWE DOPIERO PO 20.09.2022. R.

CENA: 

(zawiera już bilet wstępu na pływalnię)

40 zł/zajęcia w grupie

70 zł/zajęcia indywidualne

(rodzeństwa: druga i kolejna osoba 35 zł/ zajęcia) - promocja nie obowiązuje w przypadku zajęć indywidualnych

(płatne z góry za cały miesiąc do 10 dnia każdego miesiąca – ilość planowanych w danym miesiącu zajęć x odpowiednia kwota za zajęcia)

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAMY OD PIĄTKU 17.09.2021 r.

 

W razie nieobecności dziecka na zajęciach opłata miesięczna nie jest obniżana, można natomiast nadrobić zaległości podczas zajęć odbywających się w inne dni, po wcześniejszym zgłoszeniu chęci uczestnictwa w tych zajęciach.

 

Podobnie jak w roku poprzednim, we wtorek i piątek istnieje możliwość dowozu dzieci ze Szkoły św. Jadwigi Królowej przy ul. Łokietka 60 w Krakowie na basen (wtorek - wyjazd ze szkoły około godz.15.30., piątek - wyjazd ze szkoły około godz.15.20.). W tym roku istnieje możliwość dowozu dzieci w piątki również ze szkoły św. Joanny Beretty Molli przy ul. Stelmachów (wyjazd ze szkoły około godziny 15.30.) oraz przywozu dzieci po zajęciach piątkowych do szkoły Św. Jadwigi  (powrót do szkoły około godziny 17.30.)

 

   

Dla kilkuosobowej grupy istnieje możliwość zorganizowania dowozu na zajęcia z innego miejsca niż Szkoła Katolicka przy ul. Łokietka 60 (jeśli tylko będą na to pozwalały ramy czasowe).

Dopłata dla osób przywożonych po zajęciach do szkoły wynosi 5 zł za każde zajęcia.

Minimalna ilość osób w grupie gwarantująca rozpoczęcie zajęć to:

5 osób na zajęciach na obiektach YMCA

5 osób na zajęciach na Uniwersytecie Ekonomicznym.

 

Zapisy i dodatkowe informacje:

Krzysztof  Knapik tel. 501 535 944, knapi_k@wp.pl oraz krzysztof@krisport.com.pl

* Grupa początkująca – uczestnicy grupy rozpoczynają naukę pływania lub są na etapie zabaw oswajających ze środowiskiem wodnym, przemieszczają się w wodzie  z pomocą akcesoriów pływackich (makarony, deski pływackie), rozpoczynają naukę pływania poszczególnymi stylami pływackimi.

**   Grupa średniozaawansowana - uczestnicy grupy potrafią przemieszczać się w wodzie bez użycia akcesoriów pływackich, są na etapie rozwijania swoich umiejętności pływania poszczególnymi stylami pływackimi.

***  Grupa zaawansowana – uczestnicy grupy przemieszczają się w wodzie bez użycia akcesoriów pływackich, potrafią pływać pełnym stylem grzbietowym oraz kraulem na piersiach (lub stylem klasycznym) z zanurzaniem głowy.

{{ render_contact_form(1) }}

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Krzysztof Knapik wraz z Instruktorami.