Aktualności

 19.02.2022. ZAPRASZAMY NA KOLEJNE ZAJĘCIA SZKÓŁKI NARCIARSKO - SNOWBOARDOWEJ!

19.02.2022. ZAPRASZAMY NA KOLEJNE ZAJĘCIA SZKÓŁKI NARCIARSKO - SNOWBOARDOWEJ!

Szanowni Państwo.

W Krakowie poranki chłodne, ale w ciągu dnia zapominamy o zimie... Jednak na stokach pokrywa śnieżna jest solidna i warunki narciarskie nadal są dobre!

W związku z tak korzystną zimową aurą na terenach podgórskich, zapraszamy na kolejne zajęcia naszej WEEKENDOWEJ SZKÓŁKI NARCIARSKO - SNOWBOARDOWEJ, które odbędą się w sobotę 19.02.2022. na stoku KOMPLEKSU BESKID SPYTKOWICE.

Jeśli Państwo lub Państwa Pociechy chcielibyście zakosztować wspaniałej formy aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, jaką jest jazda na nartach lub snowboardzie, to zapraszamy do udziału w zajęciach naszej WEEKENDOWEJ SZKÓŁKI NARCIARSKO - SNOWBOARDOWEJ.

    Celem prowadzonych zajęć jest nauka od podstaw oraz doskonalenie już posiadanych umiejętności narciarskich lub snowboardowych. Dla osób doskonalących swoją technikę jazdy prowadzimy również zajęcia na tyczkach slalomowych dając możliwość zapoznania się oraz rozwijania umiejętności jazdy sportowej na nartach i snowboardzie.

Na zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych, którzy w wesołej atmosferze chcą się uczyć i spędzić miło czas na świeżym powietrzu.

   Oferta kierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Na naukę i zabawę nigdy nie jest za późno, więc każdy okres w życiu jest dobry do rozpoczęcia nowej aktywności fizycznej (zwłaszcza tak modnej w ostatnim okresie).

Zapisy do ŚRODY 16.02.2022 r. pod nr. tel. 501 535 944 lub mailowo pod adresem krzysztof@krisport.com.pl

    Przy rezerwacji proszę o podanie sprzętu na jakim dziecko lub Państwo chcielibyście uczyć się jeździć (narty lub snowboard) oraz orientacyjny poziom posiadanych umiejętności:

1. rozpoczynający naukę

2. osoby po kilku godzinach szkolenia (5 lub więcej)

3. osoba samodzielnie zjeżdżająca przede wszystkim pługiem lub w przypadku snowboardu skręcająca ześlizgiem (tzw. liściem)

4. osoba samodzielnie zjeżdżająca, skręcająca skrętem równoległym na nartach lub skrętem ze zmianą krawędzi (przednia, tylna) na snowboardzie.

Ramowy plan zajęć jest następujący:

7.30. wyjazd z Krakowa
9.45. - 10.00. Rozgrzewka w dolnej części stoku.
10.00. - 12.15. I część zajęć na stoku
12.15. - 12.45. przerwa na kanapkę i herbatę
12.45. - 15.00. II część zajęć na stoku
15.00. koniec zajęć i wyjazd do Krakowa.
około 17.00. przyjazd do Krakowa.


Więcej informacji na temat weekendowych zajęć znajdziecie Państwo pod linkiem:
https://www.krisport.com.pl/ad,11/4,zapraszamy-na-zajecia-weekendowej-szkolki-narciarsko-snowboardowej-w-sezonie-2021-2022.html

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Aneta i Krzysztof Knapik wraz z Instruktorami.

Szkółka
weekendowa

Sprawdź terminy