Aktualności

 WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU NA WĘDRÓWKI ŻEGLAESKIE dnia 26.06.2022.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDU NA WĘDRÓWKI ŻEGLAESKIE dnia 26.06.2022.

Szanowni Państwo.

1. Chciałbym przypomnieć, że wyjazd na Wędrówki Żeglarskie oraz Obóz Szkoleniowy na stopień Żeglarza Jachtowego jest planowany dnia 26.06.2022. r. o godzinie 7.30.

(Wyjazd wieczorny dotyczy wyjazdu na kolonię, dnia 2.07.2022. r.).

2. Proszę o przybycie na zbiórkę około godziny 7.00., na parking przy kościele św. Jadwigi, przy ul. Łokietka 60 w Krakowie.

3. Bardzo proszę, aby chłopcy zabrali ze sobą przylegające kąpielówki, ponieważ w innym stroju kąpielowym nie zostaną wpuszczeni na pływalnię w Wilkasach i będą mogli skorzystać tylko z natrysków.

4. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą, aby osoby które chcą uczestniczyć we mszy św. niedzielnej zrobiły to przed wyjazdem (sobota wieczór lub niedziela rano). Pójście nawet niewielkiej grupy na mszę w Wilkasach, na godzinę 19.30. bardzo mocno dezorganizuje nam popołudnie, które jest bardzo intensywne. Będę bardzo wdzięczny za wyrozumiałość w tej kwestii. W niedzielę, w czasie trwania turnusu będzie oczywiście możliwość pójścia na mszę św.

5. Proszę pamiętać, aby uczestnicy byli zaopatrzeni w nakrycia głowy chroniące ich przed słońcem. Co roku na obóz przyjeżdża kilka osób bez tego wyposażenia. Najbliższe dni zapowiadają się upalnie, a my większość czasu spędzamy na zewnątrz. Brak nakrycia głowy może być niebezpieczny dla zdrowia.

6. Równie ważnym wyposażeniem są okulary przeciwsłoneczne, ponieważ na wodzie słońce "atakuje" nas z każdej strony i oczy są bardzo mocno obciążone.

&. Proszę nie zapomnieć o zabraniu śpiwora i odzieży przeciwdeszczowej.

7. Proszę również, aby każdy z uczestników zabrał ze sobą dobry humor i trochę cierpliwości, potrzebnej na niewielkiej jachtowej przestrzeni :-)

Więcej informacji dotyczących spraw organizacyjnych jest dostępnych pod linkiem:

https://www.krisport.com.pl/uploads/files/W%C4%99dr%C3%B3wki%20T1%202022%20Informacje%20dla%20rodzic%C3%B3w.docx

Serdecznie pozdrawiam.

Krzysztof Knapik

Szkółka
weekendowa

Sprawdź terminy