Aktualności

 Ważne informacje przed wyjazdem na II turnus Wakacyjnej Przygody Ryn 2022

Ważne informacje przed wyjazdem na II turnus Wakacyjnej Przygody Ryn 2022

Szanowni Państwo.
Chcieliśmy przypomnieć o kilku ważnych sprawach dotyczących wyjazdu na kolonię w Rynie:

Wyjeżdżamy w sobotę 2.07.2022. r. o godzinie 22.30. z parkingu przy ul. Łokietka 60 w Krakowie. Proszę o przybycie na parking o godzinie 21.50, abyśmy zdążyli spakować bagaże do autokaru, oraz dopełnić wszelkich wymogów formalnych.
Prosimy nie stawiać się na zbiórce wcześniej, ponieważ mocno blokuje to autokary, które muszą usatwić się na parkingu o godzinie 21.45.

1. Proszę o zabranie na miejsce zbiórki KARTY KWALIFIKACYJNEJ i dołączenie do niej KSERA STRONY ZE SZCZEPIENIAMI Z KSIĄŻECZKI ZDROWIA DZIECKA (z tego obowiązku są zwolnione osoby, które już wcześniej dostarczyły karty i ksero z książeczki).

2. Osoby z grupy ŻEGLARSKIEJ proszone są o zabranie ŚPIWORU.

3. KAŻDY UCZESTNIK musi zabrać ze sobą KASK ROWEROWY.

5. osoby spoza grupy żeglarskiej, które planują NOCOWANIE NA JACHCIE dobrze aby zabrały ze sobą śpiwór (duże ułatwienie w logistyce obozowej), lecz bez niego również sobie poradzimy :-)


Pozostałe rzeczy proszę skompletować według naszych propozycji/zaleceń zawartych w Pełnej Informacji o obozie, wysłanej do Państwa drogą mailową oraz dostępnej na stronie w zakładce Aktualności > Dokumenty.

PROSIMY RÓWNIEŻ O PRZYBYCIE NA PARKING O WYZNACZONEJ GODZINIE. WCZEŚNIEJSZE PAŃSTWA PRZYBYCIE UTRUDNI USTAWIENIE AUTOKARÓW, KTÓRE PRZYJADĄ PO KONTROLI W POLICYJNEJ STACJI DIAGNOSTYCZNEJ NA AL. POKOJU. AUTOKARY BĘDĄ PODSTAWIONE O GODZINIE 21.45.
Jedziemy dwoma dużymi autokarami, więc mamy zapas około 15 miejsc. Dla każdego znajdzie się więc prawdopodobnie miejsce w konfiguracji, jaką sobie wymarzył :-)

WIĘCEJ WAŻNYCH INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ POD LINKIEM:

https://www.krisport.com.pl/uploads/files/WP%20Ryn%202022%20T2%20Wa%C5%BCne%20informacje%20przed%20wyjazdem%20na%20koloni%C4%99%20w%20Rynie..docx

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI.

Serdecznie pozdrawiamy.
Aneta i Krzysztof Knapik

Szkółka
weekendowa

Sprawdź terminy