Aktualności

 SEZON ZIMOWY 2020/2021 - WAŻNE INFORMACJE!

SEZON ZIMOWY 2020/2021 - WAŻNE INFORMACJE!

Szanowni Państwo.

W zawiązku z dynamiczną sytuacją pandemiczną oraz wynikającymi z niej decyzjami rządowymi chciałbym przedstawić plan zajęć organizowanych prze naszą firmę na sezon zimowy 2020/2021.

1. Planujemy organizację zajęć naszej WEEKENDOWEJ SZKÓŁKI NARCIARSKO – SNOWBOARDOWEJ.

Zajęcia rozpoczną się prawdopodobnie    jak  co roku w okolicach połowy grudnia. Dokładny terminarz, warunki uczestnictwa, zasady bezpieczeństwa podczas wyjazdów oraz cennik chcielibyśmy przedstawić najpóźniej do 31.11.2020. r.

2. OBOZY ZIMOWE.

Dzisiejsza (21.11.2020.) decyzja rządu w sprawie zmiany terminu i kumulacji dla wszystkich województw ferii zimowych (4 – 17.01.2021.) mocno skomplikowała sytuację związaną z organizacją obozów zimowych. Na chwilę obecną nie jest pewnym, czy w ogóle będzie możliwość organizacji obozów, lecz mamy zarezerwowany jeden turnus w Domu Wypoczynkowym w Rabce. Nie mamy jeszcze informacji czy będzie to pierwszy czy drugi tydzień „nowych” ferii. W poniedziałek będziemy wiedzieć, czy uda nam się zarezerwować kilkadziesiąt miejsc w Małem Cichem oraz równocześnie kilkadziesiąt w Rabce w terminie innym niż rezerwacja dla potwierdzonej już grupy. Wszelkie informacje decyzje powinny zostać podjęte do poniedziałku 23.11.2020. O wynikach rozmów i nieco bardziej uszczegółowionych planach obozowych mam nadzieję przekazać Państwu informację w poniedziałek.

3. SZKÓŁKA NARCIARSKO - SNOWBOARDOWA W CZASIE FERII.

Jeśli dostępność miejsc na obozach będzie zbyt mała w stosunku do zainteresowania, planujemy równolegle prowadzić codzienne wyjazdy SZKÓŁKI NARCIARSKO – SNOWBOARDOWEJ równolegle z trwającymi obozami.

4. ZAJĘCIA NA BASENIE.

Rozważamy również prowadzenie w czasie ferii zajęć na pływalni.

Wszelkie informacje będą uszczegóławiane na bieżąco w miarę postępu ustaleń dotyczących rozmów z ośrodkami wypoczynkowymi, oraz szczegółowymi informacjami ze strony rządowej.

Prosimy o śledzenie wiadomości na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy na nasze zajęcia.

Aneta i Krzysztof Knapik wraz z Instruktorami.

Szkółka
weekendowa

Sprawdź terminy